• Fórum překladatelů Mená zakladateľov

    Ďakujem, ó veľká prekladateľka. :))) Aj za tú stránku, vyzerá zaujímavo. Použijem asi to B'ystyrglawová, lebo ten pre...

    JSark pred: 3 hod.
  • Fórum překladatelů Mená zakladateľov

    Ještě přidávám odkaz na zdroj: https://cs.glosbe.com/gd/cs

    Jacomo pred: 15 hod.
  • Fórum překladatelů Mená zakladateľov

    Děkuju, ráda jsem pomohla. Jak jsem psala, slovní hříčky mě moc baví.K těm ženským příjmením mě napadlo toto:Bifľomor...

    Jacomo pred: 16 hod.
  • Fórum překladatelů Mená zakladateľov

    Jacomo, ty si zázrak. :) Najskôr použijem obe s tým, že to druhé v zmysle "lono húlky/prútika" by odkazovalo aj na te...

    JSark pred: 1 deň
  • Fórum překladatelů Mená zakladateľov

    Ahoj JSark.Slovní hříčky jsou při překladu moje nejoblíbenější záležitost, tak jsem zkusila něco nahodit do slovníků....

    Jacomo pred: 1 deň
  • Fórum překladatelů Mená zakladateľov

    Čarodejky, kolegyne prekladateľky, prevažne asi skôr zo Slovenska. :)Mám na vás takú malú prosbičku, prekladateľský o...

    JSark pred: 2 dn.
  • Hľadám poviedku Povídky od Tesstralky/Tesska

    Napiš mi mail, pošlu ti to jako pdf.

    spaceyfan pred: 4 dn.
  • Hľadám poviedku Povídky od Tesstralky/Tesska

    Dobrý večer, chtěla bych se zeptat, prosím nemáte někdo překlad povídky Dychtivý šepot? Je to taková moje srdcovka, k...

    FFmagor pred: 5 dn.
  • Hľadám poviedku povídka Until Proven

    @spaceyfan pošli mi ju na email. Dám ju do stiahnutí. Ale musí byť jasné odkiaľ to je a kto je pôvodný autor.

    Jimmi pred: 2 týžd.
  • Hľadám poviedku povídka Until Proven

    Ty jo, tak teď už nevím, kde by byla chyba, protože mail je správně. ????

    pavlina34 pred: 3 týžd.
Diskusné fórum
  • JMadmin
    Main Admin
    príspevkov: 1
    Členom od: pred: 10 rok.
      

    Pôvodnou autorkou tohto príspevku je Sally, po 06. máj, 2019 12:02  

    Ahojte,

    nedávno som narazila na poviedku Ginger Malfoy od Delancey654.
    Je to poviedka o tom, ako sa Draco vráti z Azkabanu, aby navštívil Hermionu, s ktoru verí, že má syna. Ako z názvu vyplýva, chlapec má ryšavé vlasy a Hermiona neustále zatajuje jeho skutočný pôvod, ktorý nepoznáme do posledného momentu. Je to jedna veľká záhada a fanúšikom Dramione by sa mohla páčiť.
    17. kapitol, 40 000 slov

    Prečítala som to v orginiále (určite mi ušli nejaký detaily a zložité procesy), ale zvládla som to pochopiť 

    Chcela som sa spýtať, či ju už niekto nečítal a nemá záujem ju prekladať (alebo náhodou nezačal).
    Link na originál https://www.fanfiction.net/s/10662379/1/The-Ginger-Malfoy

    V druhom prípade by som sa na poviedku podujala sama, ale potrebovala by som pomoc minimálne s betovaním.
    Teraz sa do toho púšťať nebudem (diplomka), tak sa mi prosím ozvite, v prípade záujmu.

    Update!
    A keby bol záujem, tak poviedka má aj Prequel (12. kapitol)